10 vienetų visi stiklo vakuuminio vamzdelio, evakuota vamzdis saulės vandens šildytuvas 58mm dia 500mm ilgis

€31.16

-43 %

€55.24

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Modelio Numeris A3-SWH-VTB-500-58

Į šį sąrašą įeina 10 vienetų Visi Stikliniai vakuuminiai vamzdžiai!

Tik kaip automobilių variklio, kompiuterio CPU, evakuota vamzdis yra pagrindinė saulės vandens šildytuvas.

Ji panaši į tradicinių Dewar kolbą ir susideda iš dviejų borosilikatinio stiklo vamzdžiai, atsparus didelis cheminis ir terminis šokas. Išorinėje pusėje vidinis vamzdis yra padengtas dulkių saulės pasirinktinio paviršiaus. Šio padengtas vidinis vamzdis uždarytas viename gale ir uždarųjų pabaigoje-išorinis vamzdis. Į žiedinius erdvė tarp išorinio vamzdžių ir vamzdelių yra išsiurbtas oras, kad išvengti šilumos nuostolių laidumo ir konvertavimo.

Svarbiausia nustatyti, kad veiklos vamzdis yra technologija, plėvelės lakas, ir tai yra geriausia, efektyviai vamzdis galite rasti Kinijoje, didžiausias absorbcijos norma netoli 93% lyginant su bendru kurso 90% ir mažiausia emisijos norma, apie 4% lyginant su bendra norma 7%.

Evakuoti vamzdžiai yra išsidėsčiusios lygiagrečiai; kampas montavimas priklauso nuo platumos jūsų buvimo vietą. Šiaurės Pietų orientacija vamzdžiai gali pasyviai stebėti šilumos nuo saulės visą dieną. Rytų-Vakarų orientacija, jie gali stebėti saulės ištisus metus.

Efektyvumo evakuoti vandens šildytuvas priklauso nuo daugelio veiksnių, vienas svarbiausių-vienas lygis evakuoti spinduliuotės jūsų regione.

Mokėjimo

· Prašome sumokėti per 3 dienas po užsakymo.

· Prašome susisiekti su mumis dėl jūsų mokėjimo, jei turite kokių nors problemų.

Pardavimo sąlygos

· Teigiami Atsiliepimai yra mūsų gyvenimas. Prieš išvykdami į neutralų ar neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis pirmieji gauti geresnį sprendimą. Mums rūpi mūsų vertingų klientų. Taigi, jei turite kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis iš karto. Prašome suteikti mums galimybę išspręsti problemą. Mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali turėti, bei stengiamės, kad išspręstumėte problemas. Paliekant neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys problemų išspręsti negali.

Pristatymo informacija

· Jūsų prekės bus išsiųstos per 48 valandas darbo dienas, jei mokėjimo pavedimas ištrinamas prieš 8 VAL PST kasdien (išskyrus šeštadienį, sekmadienį ir Švenčių dienas). Jei yra išimtis, mes jus informuosime.

· Pirkėjas, kaip importuotojui, yra atsakingas už mokėjimo muitinio įforminimo išlaidas ar susijusių MOKESČIŲ.

Apie mus

· Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę. Mes specializuojamės į Energijos Taupymo elektronika: Saulės vandens šildytuvas ir valdikliai, siurblinėms, saulės įkrovimo valdiklis, keitiklis, SAULĖS Žibintai ir t. t.., Prašome aplankyti mus dažnai. Mums yra malonu su jumis dirbti!

Susisiekite su mumis

· Visos komunikacijos yra tvarkomi per elektroninius laiškus ir ALI pranešimą. Mes stengiamės atsakyti į visus laiškus kaip įmanoma greičiau.

saulės vienetas, saulės vamzdžiai, vandens, vakuuminis vamzdis, Pigūs saulės vienetas, Aukštos Kokybės saulės vamzdžiai, vandens, Kinija vamzdis dulkių Tiekėjų