Z-LIŪTAS-1 Gabalas, Oro Šlapias Polisher M14 Sriegiu Pneumatinės Įrankis Oro Pjūklai Pneumatinės Polisher Su 1 Gabalėlis Aliuminio Filmavimo Mygtukai 4"

€116.56

-14 %

€135.54

Nauja prekė

Yra sandėlyje

"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Plytelių klijavimas
Vardinė Įtampa 220v
Galia Under 300W
Rato Skersmuo M14
Modelio Numeris ZL-APM14
Be Apkrovos Greitis 4600rpm
Matmenys 300*200*150mm
Maitinimo Šaltinis AC
Tipas Kampas Polisher
Prekės Pavadinimas Z-LIŪTAS
Svoris 1.6KG
spalva M14, 5-8-11

Z-LIŪTAS-1 Gabalas, Oro Šlapias Polisher M14 Sriegiu Pneumatinės Įrankis Oro Pjūklai Pneumatinės Polisher Su 1 Gabalėlis Aliuminio Filmavimo Mygtukai 4"

Pavadinimas: Šalutinis šalinamo oro polisher/ Pneumatiniai šlapias polisher Aprašymas: Suspaustas oras turi būti sausas ir kietas, kaip aukštos drėgmės oro lems vidaus rūdžių, kurie galėtų padaryti mašinos gedimo. oro slėgis paprastai turėtų būti palaikoma 90PSI~116PSI(0.62 MPa~0.8 MPa) . Visada pakankamas vandens tiekimo metu. Norėdami išvengti mašinų gedimo per operaciją, įsitikinkite, kad mašina yra užpildytas su 10# aliejaus prieš operaciją. Kai malūnėlis bus sustabdytas, darbo, ypač jei jis nebus naudojamas ilgesnį laiką, mašina turėtų būti gerai suteptas ir pasukti beveik penkias sekundes be pakrovimo iki ne ji, tai vakarienę svarbus žingsnis siekiant išvengti rūdžių

Pakuotė :

1 x Pusės Šalinamo Oro Šlapias Polisher Sriegis M14 AR 5-8-11

1 x 4 colių Aliuminio Backer Padas

Metu, naudojant: 1.Suspaustas oras turi būti sausas ir kietas, kaip aukštos drėgmės oro lems vidaus rūdžių, kad sukelti mašinos gedimo. 2.Oro slėgis paprastai turėtų būti palaikoma 90 PSI-116 PSI(0.62 MPa~0.8 MPa) 3.Visada pakankamas vandens tiekimo metu. 4.Norėdami išvengti mašinų gedimo per operaciją, įsitikinkite, kad mašina yra užpildytas su 10# aliejaus prieš operaciją. 5.Kai malūnėlis bus sustabdytas, darbo,ypač jei jis nebus naudojamas ilgesnį laiką, mašina turėtų būti gerai suteptas ir pasukti beveik penkias sekundes be pakrovimo iki ne ji, tai yra super svarbus žingsnis siekiant išvengti rūdžių. 6.Mašina turėtų būti gerai suteptas, siekiant užkirsti kelią rūdžių ypač praėjus ne naudoti. 7.Siekiant išvengti rūdžių, visada patikrinkite, ar yra specialios paskirties alyvos į mašiną.Jei mašina nėra veiktų tinkamai, rankiniu būdu nugara sander. 8.Kelią rūdžių į gumos ryšį.

Xiamen ZL Diamond Technology Co., Ltd. yra profesionalus diamond įrankių gamintojas. Mūsų pagrindiniai produktai yra deimantiniai pjovimo geležtėmis, šlifavimo ratas, poliravimo šluostės, core grąžtai, deimantiniai lyninio pjovimo staklės ir kt. Mūsų gaminiai yra naudojami pjovimo, šlifavimo, poliravimo, gręžimo, akmens, keramikos, stiklo ir betono.

Mūsų produktai yra parduodami Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikos, pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir kt. Nuo jos sukūrimo, mūsų bendrovės pagrindinis dėmesys skiriamas inovacijų produktų.

Iki šiol, mes turime 12 išradimo patentą, 15 naudingojo modelio patentą, 17 išvaizdą patentų, ir 2 patentai pagal patentinės kooperacijos sutartį.

Bendrovė prilips įmonė dvasia " Kokybės, Efektyvumo, Inovacijų ir Vientisumą ". Su mūsų gilių techninių išteklių, griežtus ISO kokybės valdymo sistemą, ir kvalifikuotų darbuotojų, mes teikiame geriausias paslaugas ir sukurti papildomą vertę mūsų klientams. Mes maloniai kviečiame klientų namuose, ir užsienyje prisijungti prie mūsų ir bendradarbiauti su mumis, geresnio gyvenimo ir ateities kartu.

šlapias polisher, oro šlapias polisher, pneumatiniai polisher, Pigūs šlapias polisher, Aukštos Kokybės oro šlapias polisher, Kinija pneumatinės polisher Tiekėjų