Neewer 2 vnt TT560 Flash Speedlite Canon "Nikon" Fujifilm " Pentax Sigma Minolta Leica su Vieno kontakto Karšto Batų

€41.06

-16 %

€49.02

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Modelio Numeris 90083779
Maitinimo Šaltinis AA šarminės baterijos naudojamos
Suderinamos Prekės Fotoaparatas NIKON,Mamiya,Fujifilm,SONY,Olympus,Sigma, "Samsung", Yi, "Leica", Lumix, "CANON", "Pentax"
Spalvos Temperatūra 5600k
Pakuotė Taip
Svoris 0.9KG
Šviesos Šaltinis HID
Ekranas No
Dydis (Pxhxd) 21.8*20.59*8.8
TTL No
Prekės Pavadinimas NEEWER

Pastaba: Mes turime pakeisti mūsų sandėlių Užsienyje, mūsų ES klientai gali užsisakyti produktą iš mūsų ES sandėlyje(Įskaitant Prancūzija, Italija, Ispanija ir Vokietija), visi mūsų paketai bus siunčiami per 1-3 darbo dienas, jei nėra jokių problemų, tačiau stebėjimo bus atidėtas dėl jet lag, prašome žinoti, kad.

Neewer 2 vnt TT560 Flash Speedlite Canon Nikon Olympus Panasonic Fujifilm "Pentax Sigma Minolta "Leica" ir Kitų SLR Digital SLR Kino SLR Fotoaparatų ir Skaitmeninių Kamerų su Vieno kontakto Karšto Batų

Pastaba: fotoaparatas nėra įtrauktas.

Aprašymai:

Maitinimo Valdymas: Jungiklį į " ON "padėtį, ir "flash" bus pradėti, apmokestinimo (krovimo indikatorius yra silpnas); Po kelių sekundžių, įkrovimo indikatorius šviečia raudona ir TT560 paruoštas šaudyti.

Už bandymą flash, tiesiog paspauskite mygtuką bandymas; Jei raudona įkrovimo indikatorius mirga, tai rodo žemas baterijos; Tokiu atveju galia bus automatiškai išsijungs, ir jums reikia pakeisti baterijas; Po naudojimo, išjunkite maitinimo jungiklį į padėtį OFF.

Režimai:

M Režimu, galite nustatyti, TT560 ant jūsų fotoaparato tiesioginės kontaktinės jungties arba speedlite sukelti karštas batų, kad sukelti blykstę. Kai fotografuojate, nustatykite blykstės galia ir paspauskite fotoaparato užraktas,blykstės šviesos, flash kameros sinchroninio signalo.

S1 Režimas yra taikoma papildoma blykstė siekiant sukurti daug apšvietimo efektai. Tai atitinkamai taikomas rankinis blykstės aplinka. Kai blykstė S1 režimu, jis bus ugnies sinchroniškai, kai meistras, blykstė suveikia, palyginti su tikslu naudoti radijo sukelti.

S2 Režimas yra taikoma papildoma blykstė siekiant sukurti daug apšvietimo efektai. Tai atitinkamai taikomas TTL flash aplinka. Blykstę nebus flash sinchroniškai su pirmuoju "flash", tačiau antrasis "flash" nuo master flash.

Techniniai duomenys:

Nuorodinis Skaičius: 38 (ISO 100 )

Blykstės Režimas: M, S1, S2

Vertikalus Sukimosi Kampas :0-90 laipsnių

Horizontalus Sukimosi Kampas: 0-270 laipsnių

Galia: 4xAAsize baterijos ( Šarminės arba Ni-MH tinkami naudoti )

Apšvietimo Kartų: 100-1500 kartus ( AA šarminės baterijos naudotos )

Recirkuliacijos Laikas :apie 0.1-5s ( AA šarminės baterijos naudotos )

Spalvos Temperatūra: 5600K

Flash Trukmė :1/300s-1/20000s

Pastaba:nepalaiko TTL ir fotoaparato meniu nustatymo Funkcija

2 x TT560 Flash Speedlite

2 x Mini Stendas

canon speedlite, blykstė canon speedlite, flash speedlite, Pigiai canon speedlite, Aukštos Kokybės blykstė canon speedlite, Kinija flash speedlite Tiekėjų