labaipigiai.lt

Pagrindinis / Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Pristatysime prekes Jums per 1-3 darbo dienas. Nuo šiol pristatome ir šeštadieniais. Jei prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną. Retai, bet pasitaiko atvėjų kai pristatymas dėl lizingo sutarties patvirtinimo ar kokios nors smulkios klaidos gali užtrukti - iki 7 darbo dienų. Visais atvejais viską sutvarkome kuo greičiau ir sklandžiau. Kadangi mes benradarbiaujame su keliomis kurjeriu paslaugas teikiančioms įmonėms, prekes pristatysim greitai ir tvarkingai. Nežinote, kada tiksliai būsite namie ar biure ir kada galėsite priimti prekę? Ne bėda! Nuo šiol galite prekę atsiimti LP express 24 sąrašas, arba POST24 terminale sąrašas, Kuris yra kiekviename didesniame mieste

Mažos siuntos: atmintinės, klaviatūros, pelės, usb raktai, fotoaparatai, arbatinukai, rėmeliai, nešiojamieji kompiuteriai, auto prekės, telefonai, biuro reikmenys ir pan.

Prekių pristatymo kaina į POST 24 terminalus visoje Lietuvoje  – 1,99€ (pakuotės dydis iki cm 41 x 38x 64)

Prekių pristatymo kaina į LP express 24 terminalus visoje Lietuvoje  – 4,49 € (pakuotės dydis iki cm 35 x 36.5 x 61)

Prekių pristatymo kaina į pašto skyrius visoje Lietuvoje  – 5,99 €

Prekių pristatymo kaina į namus ar biurą visoje Lietuvoje  – 7,99€

Nedidelės siuntos: monitoriai, stacionarių kompiuterių sisteminiai blokai, stiprintuvai, kompiuteriai (komplektai), TV, virtuvės paviršiai (dujiniai, elektriniai), mikrobangų krosnelės, namų kino sistemos , orkaitės, ir pan.

Prekių pristatymo kaina į LP express 24 terminalus visoje Lietuvoje  – 7,99 €(pakuotės dydis iki cm 35 x 74.5 x 61)

Prekių pristatymo kaina į namus ar biurą visoje Lietuvoje  – 9.99 €

Didelės siuntos: Šaldytuvai, šaldikliai,  skalbimo mašinos, džiovyklės, indaplovės ir pan.

Prekių pristatymo kaina į namus ar biurą visoje Lietuvoje  – 11,99 €

Krovos darbai yra apmokestinami, jų kaina derinama tiesiogiai su prekes pristatančia įmone. Apie šią paslaugą būtina informuoti užsakymo metu.

(Kainos nurodytos eurais su PVM)

Siuntoms, pristatomoms į Kuršių Neriją, netaikomas papildomas mokestis.

Labai didelių gabaritų ir svorio siuntų pristatmą derinsime individualiai. Dėl kainos prašome susisiekti.

Dėl pristatymo į kitas šalis susisiekite su mumis, susitarsime.

 

Prekių priėmimas

Pasiimdami prekes, gerai apžiūrėkite visas pakuotes. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.