labaipigiai.lt

Pagrindinis / Įrankiai / Chemijos produktai / Preparatas užrūd. varžtam atsukti 125ml AC90

Preparatas užrūd. varžtam atsukti 125ml AC90

Kategorijos
Preparatas užrūd. varžtam atsukti 125ml AC90

Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje.
Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte.

Preparatas užrūd. varžtam atsukti 125ml AC90

AC-90 puiki konservuojanti priemonė automobiliui ir namams

Šią organinę medžiagą gamina britų bendrovė Action Can. AC-90 puikiai tarnauja namų ūkyje, bet kokios markės automobilio vidaus ir išorės priežiūrai. Pagrindinės šios priemonės funkcijos tai drėgmės šalinimas, nusausinimas, apsauga nuo korozijos, surūdijusių veržlių bei varžtų atlaisvinimas.

AC-90 tai puikiai atpažįstamas prekės ženklas Vakarų šalyse. Šiam prekės ženklui jau daugiau nei 60 metų, o jo gamintojas, Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi įmonė Action Can, jau nuo pat pradžių džiaugiasi teigiamais klientų atsiliepimais.

AC-90 be vargo pašalina nešvarumus įvairaus tipo kontaktuoe, ypatingai automobilyje, pavyzdžiui baterijos, aukštos įtampos laidai, uždegimo dalys, žvakės. Palaiko švarą kontaktuose, nusausina, išstumia vandenį. Papurškus ant uždegimo kontaktų, lengviau paleidžiamas drėgnas variklis. Su AC-90 pašalinsite arba išvengsite daugelio gedimų.

Jeigu nežinote, kaip greitai ir efektyviai pašalinti pridžiuvusius klijus po nuo lipdukų, pvz. ant automobilio kėbulo, išbandyk AC-90. Puikiai pašalina klijų, markerių ir kitų piešimo priemonių pėdsakus. Su AC-90 be vargo pašalinsite kramtomas gumas.

Ši priemonė yra nuolat testuojama, tokiu būdu reguliariai jos formulės technologija yra tobulinama.

Greitai atlaisvina surūdijusius, prikepusius elementus. Valo ir apsaugo nuo rūdžių. Puikiai pašalina vyrių, karnizų, spynų ir kitų mechaninių prietaisų girgždėjimą. Apsaugo nuo drėgmės uždegimo sistemoje. Prasiskverbia po dregmės sluoksniu, sudarant apsauginį barjerą tarp vandens ir metalo. Apsaugo nuo elektros iškrovų, kurias sukelia drėgmė. Apsaugo automobilių spynas nuo drėgmės ir užšalimo.

Degus, kenksmingas aplinkai. Saugoti nuo vaikų, gali nudeginti odą ir akis. Lakyti ne aukštesnėje nei 50oC. Panaudojus nemesti į ugnį ir nepradurti.

Prekės kodas: Preparatas užrūd. varžtam atsukti 125ml AC90
Prieinamumas: Sandėlyje

2.50EUR

Be mokesčių: 2.07EUR
Klausti apie prekę